relaxační a wellness pobyty

Volary

Volary jsou město nacházející se na jihu Čech, v jihozápadní části Jihočeského kraje 18 km jihozápadně od nejbližšího města s rozšířenou působností Prachatic. Volary též leží na území CHKO Šumava a na hranici NP Šumava. Městská zástavba je situována do kotliny Teplé Vltavy severně od řeky, okolo Volarského potoka. Jméno města je německého původu a je patrně odvozeno od lesů, které město obklopují.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Volary
Zvýhodněný pobyt na tři noci ve všední dny. Městský hotel Bobík *** ve Volarech Vás zve na relaxaci s konopím. Relaxovat budete v konopné koupeli a v konopném (nebo rašelinovém) zábalu. Navíc k tomu absolvujete přístrojovou lymfodrenáž dolních končetin. Stravování je zajištěno formou polopenze.

Cena zahrnuje

6-denní pobyt – všední dny

6 dní / 5 nocí / polopenze
Během šestidenního pobytu ve Volarech, Městském hotelu Bobík si užijete nejen relaxace, ale i wellness procedury jako jsou konopné koupele, suché masážní vany a vtírání konopného oleje do kůže. Nástupní den na pobyt je neděle. Stravování formou polopenze. Hotel disponuje vlastním minipivovarem.

Cena zahrnuje

Týden v konopných lázních

7 dní / 6 nocí / polopenze
Ne, nemusíte mít obavy, konopí je zde používáno jako léčebná a relaxační rostlina. A proto půjdete na konopnou koupel klasickou, perličkovou, dostanete konopný zábal a manuální konopnou masáž (vybrané části těla). K tomu můžete zajít do vibrosauny + tropický déšť a do suché masážní vany.

Cena zahrnuje

Volary

Zmodernizovaný Městský hotel Bobík nabízí díky své poloze, konopným lázním, komfortnímu ubytování, místnímu pivovaru či regionální kuchyni naplnění představ i náročného hosta.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.