Wellness pobyty - Teplice v Čechách

Lázeňský dům Beethoven***

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
recepce
restaurace / jídelna
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
fitness

VYBAVENÍ POKOJE

TV
pokojový trezor
koupelna / WC

Poloha

komplex je součástí historického jádra města. Vznikl citlivým architektonickým propojením původních lázeňských domů. Leží v klidné části Teplic obklopen rozsáhlými parky.

Popis lázeňského domu

hostům je k dispozici recepce, jídelna, Café Restaurant Beethoven, společenský sál (koncerty, přednášky), fitness, kosmetika – Kosmetické centrum BABOR, pedikúra, kadeřnictví, Orient SPA Center a půjčování županů (za poplatek – u některých pobytů).

Vybavení pokoje

194 jedno - a dvoulůžkových pokojů kat. standard, comfort a apartmá, které jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, chladničkou a SAT-TV, trezorem.

Stravování

v jídelně: snídaně - bufet, obědy a večeře - menu - výběr z více variant, vč.nápojů. Polopenze Speciál: snídaně formou bufetu, večeře předkrm, salátový bufet, studené a teplé nápoje na objednávku, ovoce a moučník, hlavní chod jako výběr z minutkového jídelního lístku do počtu 20 klientů, nad 20 osob výběr z teplého bufetu.

Procedury poskytované lázeňským domem

různé formy hydroterapie, elektroterapie, magnetoterapie, oxygenoterapie, masáže (podvodní, reflexní, ruční, plosky nohy, léčebný tělocvik, plynové injekce, parafinové zábaly, akupunktura, laser, kryoterapie, vakuokompresní terapie, inhalace, pulsní signální terapie, plavání v rehabilitačním termálním bazénu. Orient SPA Center - Ájurvédské masáže, Masáže horkými kameny, Medové masáže detoxikační, masáž proti celulitidě, masáž Lomi Lomi, beauty rituál, masáž plosky nohy.

Poznámka

Parkování na nehlídaném parkovišti před LD (za poplatek). Pobyt domácích zvířat není povolen. WiFi připojení v prostorách - zimní zahrady, Modrý salonek, chodba před jídelnou, 1.patro, Společenský sál, chodba před Společenským sálem, prostor u termálních koupelí, Café Restaurant Beethoven. V blízkosti Lázeňské centrum Pelikán (informace, suvenýry).

UPOZORNĚNÍ:

LD Beethoven bude do 03.03.2018 uzavřen z důvodu rekonstrukce balneoprovozu a výstavby rehabilitačního termálního bazénu. Zároveň dojde k rozšíření kapacity bazénové části, výstavby saunového světa, solné jeskyně a rekonstrukce individuálních koupelí, masáží a dalších terapií. Bazén bude k dispozici od léta 2018.

Teplice v Čechách - Lázeňský dům Císařské lázně - Víkendový relax
Teplice v Čechách

Víkendový relax

3 dny / 2 noci
polopenze

 

od 3 800 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.