relaxační a wellness pobyty

Sv. Kateřina / Počátky

Počátky jsou město rozkládající se po obou stranách historické česko-moravské zemské hranice v kraji Vysočina.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Sv. Kateřina / Počátky
Sv. Kateřina / Počátky / Resort Svatá Kateřina ****
Třídenní zvýhodněný pobyt ve všední dny (nástup neděle až středa) v Resortu Svatá Kateřina **** se snídaní, terapeutickou akupresurní masáží Pure Fiji, koupelí v hydromasážní vaně, volným vstupem do wellness & spa centra (sauny, pára, vířivky) a vstupem do posilovny. Taktéž se můžete projet na koni.

Cena zahrnuje

Sv. Kateřina / Počátky / Resort Svatá Kateřina ****

Dny plné odpočinku 3 dny

3 dny / 2 noci / snídaně
Vyrazte do Počátek na úžasný wellness víkend. Tři dny v Resortu Svatá Kateřina **** se snídaní, terapeutickou akupresurní masáží Pure Fiji, koupelí v hydromasážní vaně, volným vstupem do wellness & spa centra (sauny, pára, vířivky) a vstupem do posilovny. Taktéž se můžete projet na koni.

Cena zahrnuje

Sv. Kateřina / Počátky / Resort Svatá Kateřina ****
Pobyty ve všední dny bývají cenově zvýhodněné a není tomu jinak ani u tohoto pobytu, který si užijete naplno! Tři dny v Resortu Svatá Kateřina **** se snídaní a wellness procedurami jako jsou např. masáž a Rasulbath. Využívat můžete i pěkné wellness & spa centrum, posilovnu, nebo sportovní vybavení.

Cena zahrnuje

Sv. Kateřina / Počátky / Resort Svatá Kateřina ****
Cenově zvýhodněný čtyřdenní pobyt ve všední dny s nástupními dny neděle až úterý. Ubytováni budete v krásném Resortu Svatá Kateřina **** se snídaní a z wellness procedur si užijete terapeutickou akupresurní masáž a koupel v hydromasážní vaně. Taktéž máte volný vstup do wellness & spa centra.

Cena zahrnuje

Sv. Kateřina / Počátky / Resort Svatá Kateřina ****
Víkendový wellness pobyt v Resortu Svatá Kateřina **** se snídaní a wellness programem, který Vás nenechá vydechnout. Aroma masáž, Rasulbath, sluneční louka. Dále třeba jízda na koni, nebo cvičení a hlavně volný vstup do wellness & spa centra resortu. Půjčit si můžete i sportovní vybavení.

Cena zahrnuje

Sv. Kateřina / Počátky / Resort Svatá Kateřina ****

Dny plné odpočinku 4 dny

4 dny / 3 noci / snídaně
K odpočinku Vám vřele tento klidný areál doporučujeme. Resort Svatá Kateřina **** ležící v blízkosti Počátků Vám nabízí čtyři dny plné odpočinku a hýčkání o víkendu. K pohodě Vám pomáhej terapeutická akupresurní masáž a koupel v hydromasážní vaně. Volný vstup do wellness & spa centra k tomu.

Cena zahrnuje

Sv. Kateřina / Počátky / Resort Svatá Kateřina ****
Zpět načerpat energii ať fyzickou, či psychickou Vám pomůže čtyřdenní pobyt v jedinečném Resortu Svatá Kateřina **** se snídaní a wellness programem. Vše se nám sem nevejde, přečtete si to v kompletním popisu, ale aspoň něco. Masáž, Rasulbath, wellness & spa centrum, jízda na koni atd.

Cena zahrnuje

Sv. Kateřina / Počátky

Město bylo založeno ve 13. století a jeho dominantou je barokní kostel Sv. Jana Křtitele. Kousek od města Počátky směrem na Horní Cerekev a Jihlavu se nachází Resort Svatá Kateřina, kde si zaručeně užijete svůj wellness pobyt.

Věříte na pohádky o zázračném uzdravení?

Ať ano, či ne, věřte atmosféře a přírodním silám tohoto místa a hlavně zdejší filozofii: Žádná auta, televize nebo mobilní telefony. Jen ticho, klid a šumění stromů vlnících se ve větru. Zapomeňte na všední starosti, věnujte se jen sobě, zavřete dveře za dětmi, za partnerem, za kolegy z práce, odpočiňte si! Zdravé jídlo, čistý vzduch a hodně pohybu Vám zvýší energii a přídá radost do života. Přibližte se přírodě a naslouchejte hlasu svého těla. Můžete se věnovat různým druhům jógy a pilates a dozvědět se více o meditačních a dechových technikách. Při sportu a cvičení se nechte vést zkušenými trenéry, můžete okusit blahodárné působení různých wellness procedur (bahenních zábalů a masáží) nebo si nechat poradit od zkušeného dietologa, co jíst a kdy.

Nezní to jako pohádka? Nechte si ji vyprávět ve Svaté Kateřině.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.