relaxační a wellness pobyty

Sv. Kateřina / Počátky

Počátky jsou město rozkládající se po obou stranách historické česko-moravské zemské hranice v kraji Vysočina.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Sv. Kateřina / Počátky

Sv. Kateřina / Počátky

Město bylo založeno ve 13. století a jeho dominantou je barokní kostel Sv. Jana Křtitele. Kousek od města Počátky směrem na Horní Cerekev a Jihlavu se nachází Resort Svatá Kateřina, kde si zaručeně užijete svůj wellness pobyt.

Věříte na pohádky o zázračném uzdravení?

Ať ano, či ne, věřte atmosféře a přírodním silám tohoto místa a hlavně zdejší filozofii: Žádná auta, televize nebo mobilní telefony. Jen ticho, klid a šumění stromů vlnících se ve větru. Zapomeňte na všední starosti, věnujte se jen sobě, zavřete dveře za dětmi, za partnerem, za kolegy z práce, odpočiňte si! Zdravé jídlo, čistý vzduch a hodně pohybu Vám zvýší energii a přídá radost do života. Přibližte se přírodě a naslouchejte hlasu svého těla. Můžete se věnovat různým druhům jógy a pilates a dozvědět se více o meditačních a dechových technikách. Při sportu a cvičení se nechte vést zkušenými trenéry, můžete okusit blahodárné působení různých wellness procedur (bahenních zábalů a masáží) nebo si nechat poradit od zkušeného dietologa, co jíst a kdy.

Nezní to jako pohádka? Nechte si ji vyprávět ve Svaté Kateřině.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0