relaxační a wellness pobyty

Náchod

Náchod je okresní městov Královehradeckém kraji na severovýchodě Čech, na hranicích s Polskem a protéká jím řeka Metuje. Město Náchod bylo založeno v r.1254 a je přirozeným historickým, turistickým, správním a průmyslovým centrem celé oblasti. V současnosti je největším městem Kladského pomezí.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Náchod

Náchod

Historické jádro města je městskou památkovou rezervací. Návštěvníky upoutají cibulovité báně kostela sv.Vavřince, sousoší Nejsvětější Trojice nebo stará radnice s pranýřem. Městu dominuje rozsáhlý stavební komplex Státního zámku Náchod.

Město Náchod je výhodným výchozím bodem pro spousty výletů do okolí. Za zmínku stojí Adršpašsko-teplické skály, ZOO ve Dvoře Králové, Babiččino údolí v Ratibořicích, stolová hora Ostaš u Police na Metují, klášter v Broumově, pevnost Dobrošov, podzemní chodby v Josefově nebo polské lázeňské město Kudowa Zdroj.

Hotel Tommy, který leží v příměstské části města Náchod je svojí polohou a vybavením oblíbeným místem víkendových, romantických a wellness pobytů.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0