Wellness pobyty - Mšené-lázně

Lázeňský dům Vítkov***

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

VYBAVENÍ POKOJE

internet / Wi-Fi
TV
koupelna / WC

Poloha

leží přímo v areálu lázní, přibližně 50 m od balneo-provozu v lázeňském domě Říp, kde se nachází také centrální recepce.

Popis lázeňského domu

moderní budova nabízí ubytování ve 12 pokojích.

Vybavení pokoje

vkusně a účelově zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje kategorie standard se sprchou a WC. Hostům je dále k dispozici TV, WiFi. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

v lázeňském domě Pavillon Dvorana ve Velké lázeňské restauraci, snídaně - bufet, oběd jako 2 chodové menu + salátový bufet (výběr ze 3 hlavních menu od 2. dne pobytu), večeře jako 1 chodové menu + salátový bufet (výběr ze 3 hlavních menu od 2. dne pobytu). Po předchozí dohodě s dietní sestrou možné zajistit dietní či vegetariánskou stravu.

Procedury poskytované lázeňským domem

V přízemí se nachází malé rehabilitační centrum s individuálními rehabilitačními místnostmi. Ostatní procedury jsou poskytovány v nedalekém balneo-provozu LD Říp - viz. lázeňský dům Říp a LD Praděd, který nabízí masáže, manikúru, kosmetiku, kadeřníka, pedikúru, malou posilovnu, saunu, solárium. K dispozici je i recepce wellness a malý bar.

Poznámka

Pobyt se zvířetem není povolen.

Mšené-lázně - Lázeňský dům Říp - Víkend pro seniory
Mšené-lázně

Víkend pro seniory

3 dny / 2 noci
plná penze

 

od 3 435 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.