Wellness pobyty - Mariánské Lázně

Spa hotel Svoboda***

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
recepce
restaurace / jídelna
lobby bar
výtah
vlastní balneo
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

internet / Wi-Fi
TV
koupelna / WC

Poloha

hotel leží v klidném prostředí lesoparku, nedaleko kolonády se Zpívající fontánou. V sousedství hotelu se nachází pavilon Lesního pramene s promenádou.

Popis hotelu

Spa Hotel Svoboda tvoří s dependancí Margaret a Palladio velmi oblíbený lázeňský resort. Všechny budovy jsou propojeny krytým nadzemním koridorem. V hotelu najdete kromě recepce, Lobby baru a dětského koutku také restauraci Carlton a výtah. Vlastní balneologické centrum se nachází v části Pall adio. Bazén s vířivými proudy, whirlpoolem, fitness-centrum, sauna, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra a manikúra se nacházejí v Grandhotelu Pacifik**** asi 150m od hotelu. Hotel má vlastní minerální pramen, celý hotel je nekuřácký. V blízkosti hotelu se nachází tenisový areál s vyhřívanou nafukovací halou. Celková kapacita hotelu je 102 pokojů.

Vybavení pokoje

pokoje kat.komfort (hotel Svoboda, Palladio) jsou vybaveny koupelnou (sprcha nebo vana, WC), TV, telefonem, připojením na internet (zdarma) Většina pokojů kategorie Komfort má výhled do parku.

Stravování

v hotelové restauraci, snídaně a večeře - bufet, obědy servírované, salátový bufet.

Procedury poskytované hotelem: minerální koupele, procedury z přírodního CO2, slatinné zábaly, různé druhy masáží, vlastní minerální pramen a další.

Poznámka

Parkování u hotelu za poplatek nebo v hlídaném parkovacím domě v centru města za divadlem (za poplatek). Pobyt malého psa je možný (za poplatek).

Mariánské Lázně - Spa Hotel Butterfly - Minikúra
Mariánské Lázně

Minikúra

4 dny / 3 noci
polopenze

 

od 4 920 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.