Wellness pobyty - Luhačovice

Lázeňský hotel Jurkovičův dům****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

recepce
restaurace / jídelna
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
sauna

VYBAVENÍ POKOJE

internet / Wi-Fi
TV
minibar
pokojový trezor
koupelna / WC
vysoušeč vlasů
zapůjčení županu

Poloha

Hotel ve stylu lidové secese architekta D. Jurkoviče s nejhezčí polohou v Luhačovicích se nachází v samém srdci lázní u lázeňské kolonády, v malebném parku s léčivými prameny a fontánami.

Popis hotelu

Hotelovým hostům jsou k dispozici služby recepce, směnárna, bezplatný přístup na hotelový počítač s internetem a WiFi připojení (v celém hotelu), kadeřnictví, odvoz zavazadel, praní prádla, komplexní balneoprovoz vč. bazénu, sauny a whirlpoolu.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí luxusní ubytování v pokojích s dobovým nábytkem, TV/SAT, telefonem, WiFi a minibarem. Koupelny jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutem, fénem a županem.

Stravování

Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu, obědy pak výběrem denního z menu. Samozřejmostí je nabídka dietních a vegetariánských jídel. K posezení zve i útulně zařízený lobby bar či letní terasa.

Léčebné procedury poskytované hotelem

hotel poskytuje komplexní lázeňské a lékařské služby. K dispozici je vyhřívaný bazén s masážním programem, whirlpool, sauna, klasické a podvodní masáže, inhalace, elektroléčba, aromaterapie. Zvláštností jsou uhličité koupele ve „zlaté vaně“.

Poznámka

Parkování u Lázeňského divadla cca 100 m od hotelu (za poplatek). Pobyt domácích zvířat není povolen.

UPOZORNĚNÍ:

V období od 24.09.2018 ca do konce listopadu 2018 bude v blízkosti Hotelu Jurkovičův dům probíhat obnova luhačovické kolonády, haly Vincentka a přilehlých prostor. do června 2019 poté dokončovací práce. Cílem je záchrana objektu kulturního dědictví a rozšíření prostor o výstavní expozici.V pracovní dny může nárazově v době od 8:00 do 17:00 hod. docházet ke zvýšení hlučnosti.

Veškeré služby budou pro klienty v hotelu zajištěny v plném rozsahu dle objednaných programu. Během uzavření haly Vincentka bude zajištěna pitná kúra minerálních vod z pramenů Nový Jubilejní a Dr. Šťastný v lázeňském areálu nebo z pramenu Aloiska u hotelu Palace.

Luhačovice - Lázeňský hotel Jurkovičův dům - Relax & wellness
Luhačovice

Relax & wellness

5 dní / 4 noci
polopenze

 

od 8 780 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0