relaxační a wellness pobyty

Lázně Libverda

Klidné prostředí a blízkost přírody jsou pro wellness pobyty jako stvořené. Pro aktivní odpočinek je v areálu lázní k dispozici nově postavený minigolf, moderně vybavené fitnesscentrum, tenisové kurty a rehabilitační bazén. V krásném okolí je mnoho zajímavých turistických stezek a skvělých cyklotras. O Lázních Libverda, historii i co a jak se zde léčí, si můžete přečíst níže.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lázně Libverda
Lázně Libverda / Hotel Nový dům ***
Trávíte víkendy aktivně? A už jste byly v Lázních Libverda? Ne? Napravte to na víkendovém pobytu v lázních s programem. 3 léčebné procedury po předchozí konzultaci, kardiofitness a procházky po Jizerských horách Vás přivedou na jiné myšlenky, než starosti všedních dní. V ceně pobytu je polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Libverda / Hotel Nový dům ***
Lázně Libverda v Jizerských horách Vás zvou na prodloužený víkendový pobyt s programem. Ubytování si můžete vybrat v tříhvězdičkovém hotelu, či čtyřhvězdičkovém penzionu. Během pobytu dostanete masáže a koupele. Stravování je zajištěno formou polopenze. Ve volných chvílích můžete objevovat okolí.

Cena zahrnuje

Lázně Libverda / Hotel Nový dům ***

Antistresový pobyt

4 dny / 3 noci / polopenze
Nenechte se rozčílit a předcházejte stresu. Antistresové uvolnění v Lázních Libverda na 4 dny s vhodně voleným programem ve Vás rozlije pohodu a uspokojení. Pojeďte si užít 7 lázeňských procedur. Navíc dostanete od lázní dárek.

Cena zahrnuje

Lázně Libverda / Hotel Nový dům ***

Mimořádná léčebná nabídka

6 dní / 5 nocí / polopenze
Šestidenní pobyt v Lázních Libverda s mimořádnou léčebnou nabídkou. Nejen, že je stanoveno pět léčebných procedur, ale navíc si můžete vybrat dalších pět dle vlastního uvážení, či po konzultaci léčebného plánu. Proto si svůj pobyt můžete užít podle svých představ a potřeb pro regeneraci.

Cena zahrnuje

Lázně Libverda / Hotel Nový dům ***

Singl pobyt

5 dní / 4 noci / polopenze
Wellness pobyt v Lázních Libverda pro samotáře. Ubytováni budete na jednolůžkovém pokoji bez doplatku. Během pěti dní budete absolvovat konzultaci léčebného plánu a 12 léčebných procedur (masáže, koupele, termoterapii, oxygenoterapii). Stravování je zajištěné formou polopenze + zapůjčení županu.

Cena zahrnuje

Lázně Libverda / Hotel Nový dům ***

Wellness relaxace

5 dní / 4 noci / polopenze
Koupele, masáže, termoterapie, kardiofitness. To vše můžete zažít v Lázních Libverda v Jizerských horách ku prospěchu svého těla i své duše. Uklidnění mysli a naplnění energií do dalších všedních dnů. Ubytováni můžete být v tříhvězdičkovém hotelu, nebo čtyřhvězdičkovém penzionu s polopenzí.

Cena zahrnuje

Lázně Libverda / Hotel Nový dům ***
Pojeďte na zvýhodněný relax do Lázní Libverda.. Během tohoto wellness pobytu budete čerpat lázeňské procedury jako je masáž lávovými kameny, aroma masáž, koupel, oxygenoterapie, termoterapie. Navíc budete mít volný vstup do fitness , 1hod privátního wellness a voucher na nealko nápoj nebo kávu.

Cena zahrnuje

Lázně Libverda / Hotel Nový dům ***

Opět v kondici

7 dní / 6 nocí / plná penze
Wellness pobyt zaměřený na opětovné nabití ztracené kondice v Jizerských horách, Lázních Libverda je určen pro všechny, kteří se cítí unavení všedním stresem a námahou. Během šestidenního pobytu si užijete baňkování, hydromasáž, klasické masáže, různé koupele a využít můžete i kardiofitness.

Cena zahrnuje

Lázně Libverda / Hotel Nový dům ***

Vánoce v Lázních Libverda

6 dní / 5 nocí / polopenze
Prožijte Vánoce v Lázních Libverda, které pro Vás připravily pobyt na 5 nocí s polopenzí, štědrovečerní večeři, 3 procedury a taneční večer.

Cena zahrnuje

Lázně Libverda / Hotel Nový dům ***

Silvestr v Lázních Libverda

6 dní / 5 nocí / polopenze
Relaxujte během dlouhých zimních měsíců a využijte příležitost oslavy konce letošního roku v Lázních Libverda. Čeká na Vás 5 nocí s polopenzí, 2 procedury, silvestrovská oslava a taneční večer.

Cena zahrnuje

Lázně Libverda

Lázně Libverda leží na severu České republiky v Libereckém kraji. Obec mezi Hejnicemi a Novým Městem pod Smrkem, je od Liberce vzdálená 25 kilometrů.

První zmínka o Lázních Libverda je z roku 1381, jejímiž původními obyvateli byly místní pastýři. Jako léčivé místo vešla v známost již v 15. století, kdy se rozšířili pověsti o léčivosti zdejšího pramene. Tuto zprávu dostal i August I. saský kurfiřt z Drážďan, který si nechal poslat pár soudků léčivé vody z Libverdského pramene. Nebyl jediný, o několik desítek let později si ji nechal zasílat také Albrecht z Valdštejna a to i na svá vojenská tažení. Lázně však začali vznikat až v druhé polovině 18. století. V té době byly stavěny léčebné domy a zařízení.

Návštěvníky Lázní Libverda byly osobnosti jako císař Josef II., velkokněžna Anna Fjodorovna, Carl Maria von Weber, Josef Jungmann, Franz Kafka, Jan Masaryk a mohli bychom jmenovat mnohem dále…

Umístění Lázní Libverda v Jizerských horách, skýtá mnoho možností trávení volného času po procedurách. Ať už procházky, nebo projížďky na kole po okolí, vždy budete dýchat čerství horský vzduch, který napomáhá k léčení a Vaší pohodě.

Indikace

Onemocnění srdce, cév, krevního oběhu, onemocnění pohybového aparátu. Vedlejší léčené indikace v Lázních Libverda jsou především poruchy látkové výměny (diabetes mellitus), choroby dýchacích cest a poruchy neurotické, duševní a psychosomatické.

Léčivé zdroje

Základem léčebných postupů a procedur je Libverdská kyselka - minerální voda hydrogenuhličitanohořečnětého typu, která se využívá pro uhličité koupele a pitnou kúru.

Léčebné metody

Uhličitá koupel, perličková koupel, vířivá koupel, skotský střik, střídavé nožní koupele, podvodní masáž, aromatizovaná koupel. rašelinové obklady, plynové injekce, inhalace, oxygenoterapie, parafínové zábaly, klasické masáže, aromaterapeutická masáž celého těla, reflexní masáže, individuální léčebný tělocvik, mobilizace páteře, skupinový tělocvik, cvičení v bazénu, ergometrický trénink, chodecký trénink, elektroléčba.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.