relaxační a wellness pobyty

Lázně Bohdaneč

Wellness pobyty v Lázních Bohdaneč jsou určeny především k odpočinku a regeneraci všech smyslů. Wellness procedury, jako např. tělové svíce, masáž rýžovými měšci, antistresová péče o pokožku aj., jsou poskytovány v novém pavilonu – Medical Wellness Clinic. Wellnes pobyty je možné kombinovat s procházkami po blízkém okolí, ale i jízdou na kole v polabské nížině.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lázně Bohdaneč
Lázně Bohdaneč / Lázeňský pavilon Veselý ***
Klasický wellness pobyt v lázních Bohdaneč s nástupními dny v neděli, nebo pondělí jsou cenově zvýhodněné. Během pobytu se budete věnovat koupeli, masáži, finské sauně, whirlpoolu a odpočívat v solné jeskyni. Taktéž můžete využít dva volné vstupy do bazénu. Stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Bohdaneč / Lázeňský pavilon Veselý ***

Wellness pobyt na 2 noci 17

3 dny / 2 noci / polopenze
Wellness pobyt na víkend či s nástupním dnem úterý až sobota v lázních Bohdaneč. Během pobytu se budete věnovat koupeli, masáži, finské sauně, whirlpoolu a odpočívat v solné jeskyni. Taktéž můžete využít dva volné vstupy do bazénu. Stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Bohdaneč / Lázeňský pavilon Veselý ***

Lázně na zkoušku

3 dny / 2 noci / polopenze
Lázně na zkoušku na 2 noci v lázních Bohdaneč. Během pobytu se budete věnovat koupeli, masáži, finské sauně, whirlpoolu a odpočívat v solné jeskyni. Taktéž můžete využít vstup do bazénu na 1 hod. Stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Bohdaneč / Lázeňský pavilon Veselý ***
Čtyřdenní wellness pobyt v lázních Bohdaneč s nástupem v neděli, nebo pondělí, za zvýhodněnou cenu! Mimo ubytování a polopenze si můžete užít masáž, koupel, odpočinek v solné jeskyni, finskou a parní saunu, nebo whirlpool. Dále máte v ceně třikrát vstup do bazénu.

Cena zahrnuje

Lázně Bohdaneč / Lázeňský pavilon Veselý ***

Wellness pobyt na 3 noci 17

4 dny / 3 noci / polopenze
Tři dny jsou Vám málo? Pojeďte na čtyř denní wellness pobyt v lázních Bohdaneč s nástupem v úterý až sobotu. Mimo ubytování a polopenze si můžete užít masáž, koupel, odpočinek v solné jeskyni, finskou a parní saunu, nebo whirlpool. Dále máte v ceně třikrát vstup do bazénu.

Cena zahrnuje

Lázně Bohdaneč / Lázeňský pavilon Veselý ***

Wellness rozmazlování

4 dny / 3 noci / polopenze
Tři dny jsou Vám málo? Pojeďte na čtyřdenní Wellness rozmazlování v lázních Bohdaneč. Mimo ubytování a polopenze si můžete užít masáž, koupel, odpočinek v solné jeskyni, finskou a parní saunu, nebo whirlpool. Dále máte v ceně dvakrát vstup do bazénu na 1 hod.

Cena zahrnuje

Lázně Bohdaneč / Lázeňský pavilon Veselý ***
Zvýhodněný pětidenní wellness pobyt v lázních Bohdaneč s nástupem v neděli, nebo pondělí. Program zahrnuje masáže, koupele, zábal, finskou a parní saunu nebo Whirlpool. Taktéž čtyřikrát vstup do bazénu. A stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Bohdaneč / Lázeňský pavilon Veselý ***

Wellness pobyt na 4 noci 17

5 dní / 4 noci / polopenze
Tři i čtyři dny není moc na odpočinek a na týden nemáte volno? Pojeďte do lázní Bohdaneč na 5 dní. Nástup od úterka do soboty zahrnuje v ceně programu například masáže, koupele, zábal, finskou a parní saunu nebo Whirlpool. Taktéž čtyřikrát vstup do bazénu. A stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Bohdaneč / Lázeňský pavilon Veselý ***

Dokonalé potěšení

5 dní / 4 noci / polopenze
Tři i čtyři dny není moc na odpočinek a na týden nemáte volno? Pojeďte do lázní Bohdaneč na 5 dní. V ceně programu například masáže, koupel, zábal, finskou a parní saunu nebo Whirlpool. Taktéž třikrát vstup do bazénu na 1 hod. A stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Bohdaneč

Město Lázně Bohdaneč se nachází v malebné polabské nížině, v nadmořské výšce 218 m n.m. asi 8 km severozápadně od Pardubic. První písemná zmínka o Bohdanči pochází z roku 1343, nicméně je velmi pravděpodobné, že osada vznikla mnohem dříve. V 15. století zažívá Bohdaneč největší rozkvět, bylo založeno rybniční hospodářství – dodnes je z tohoto hospodářství zachováno a nadále udržováno 44 rybníků.

Statut lázeňského místa získal Bohdaneč v roce 1963, městem se stal v roce 1971. Oficiální změna názvu na Lázně Bohdaneč byla přiznána městu 1. března roku 1980. Mezi nejvýznačnější památky města patří socha Sv. Jana Nepomuckého na náměstí, Lázeňský Gočárův pavilon, lázeňský park, kostel Sv. Máří Magdaleny aj.

Indikace

Zánětlivá revmatologická onemocnění, artrózy, vertebrogenní syndromy, Bechtěrevova choroba, poúrazové, předoperační, pooperační a bolestivé stavy pohybového aparátu.

Léčivé zdroje

Léčebné lázně Bohdaneč a.s. mají dva přírodní léčivé zdroje: slatinu, která se nachází v nedalekém okolí, a minerální vodu – hluboký artézský vrt, který byl pojmenován "Panenka".

Léčebné metody

Slatinné a přísadové koupele (sirné, bylinkové, relaxační), podvodní masáže, skotské střiky, vířivé koupele, elektroléčba, plynové injekce, skupinová a individuální rehabilitace, masáže (klasické, reflexní, horkými lávovými kameny, Shiatsu, aromamasáže, thajské masáže), saunu, páru, whirlpool aj.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.