Wellness pobyty - Lázně Bechyně

Lázeňský hotel Olga****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
recepce
restaurace / jídelna
bar
výtah
vlastní balneo
hotelový bazén
sauna

VYBAVENÍ POKOJE

TV
koupelna / WC

Poloha

centrální ubytovací a lázeňský objekt lázní, nachází se v parku na klidném okraji města.

Popis hotelu

hotel s celkovou kapacitou 328 lůžek ve dvoulůžkových pokojích, jakož i luxusních apartmánech. V hotelu: recepce, přijímací kancelář, společenská hala s denním barem, ordinace lékařů, balneologická část s rehabilitačně-plaveckým bazénem, saunou, vířivkou, parní lázní. V objektu je výtah. Ve všech lázeňských objektech platí zákaz kouření.

Vybavení pokoje

standardní dvoulůžkové pokoje, moderně a účelně zařízeny, disponují příslušenstvím (sprcha, WC), SAT-TV, telefonem, rádio-budíkem a lednicí.

Stravování

je poskytováno v lázeňském domě JANA – Modrý salonek, cca 50 m od hotelu, kat. standard plus, snídaně formou švédských stolů, oběd a večeře - 3 chodové menu vč. nápoje.

Procedury poskytované hotelem

veškeré lázeňské služby, tj. rehabilitace a plavání v bazénu (32 °C), koupele slatinné, perličkové, vířivé aj., masáže, zábaly, finská a turecká sauna, elektro- a magnetoterapie, plynové injekce, inhalace aj.

Poznámka

Parkování na nehlídaném parkovišti v areálu za poplatek Kč 50,-/den. Pobyt s domácími zvířaty není možný. Pobyty nejsou vhodné pro děti.

Další služby

kadeřnictví, pedikúra, půjčovna a úschovna jízdních kol, půjčovna knih a časopisů, praní a žehlení prádla aj. - vše za poplatek na místě.

Lázně Bechyně - Lázeňský hotel Olga - Malý relax
Lázně Bechyně

Malý relax

5 dní / 4 noci
plná penze

 

od 6 100 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.