Wellness pobyty - Janské Lázně

Lázeňský hotel Terra***

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

recepce
restaurace / jídelna
hotelový bazén

VYBAVENÍ POKOJE

TV
koupelna / WC

Poloha

lázeňský hotel Terra leží v samotném centru lázeňské části města, jedná se o jeden z objektů Státních léčebných lázní Janské Lázně, státní podnik.

Popis hotelu

vlastní objekt je propojen spojovací chodbou s Lázeňským Domem a Janským Dvorem, jakož i s AQUACENTREM s rehabilitačním bazénem (masážní lůžko, chrliče vody, protiproudem), vířivkou, 2 venkovními vířivkami, finskou a parní saunu, ochlazovacím bazénem, odpočívárnou a občerstvením.

Součástí hotelu je denní bar, úschovna, lyžárna.

Hotel disponuje ubytovací kapacitou cca 57 lůžek a výtahem. Celý hotel je nekuřácký

Vybavení pokoje

V naší nabídce najdete dvoulůžkové pokoje kat.Bellis a jednolůžkové pokoje kat. Veronica. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprchou, WC, fénem), županem, telefonem, rádiem, lednicí, trezorem, WiFi. K dispozici jsou pokoje s balkonem a apartmá – za příplatek.

Stravování

v hotelové jídelně - snídaně - bufet, obědy a večeře - 3chodové menu - možnost výběru (možnost dietní stravy).

Procedury poskytované lázněmi

jsou poskytovány v Lázeňském domě a Janském dvoře, resp. v rehabilitačním bazénu, při využití léčivého zdroje – termálních pramenů. Balneoterapie zahrnuje cvičení v termálním bazénu, vodní aerobik, perličkové, vířivé a uhličité koupele, skotské střiky, aj. procedury. Dále jsou poskytovány: fyzikální terapie (biotronová lampa, horské slunce, laser, magnetoterapie, stimulace el. proudy, ultrazvuk, parafin, zábaly, masáže aj.), léčebná tělesná výchova (rehabilitační cvičení dle různých metodik), doplňkové terapie (dechová gymnastika, polohování, elektrický chodník aj.).

Poznámka

Parkování na vyhrazených místech lázní (zdarma – za závorou). Pobyt domácích zvířat není povolen.

Při příjezdu je účtována „sdružená kauce“ (čip od pokoje, čipové hodinky do AQUAPARKU a klíče od závory na parkování) ve výši 100 Kč/osoba a lázeňský poplatek ve výši 15 Kč/osoba/den. 10% sleva na další volně prodejné procedury. V zimní sezóně slevy na Ski passy a ski bus zdarma.

Janské Lázně - Lázeňský hotel Terra - Relax pro ženy
Janské Lázně

Relax pro ženy

8 dní / 7 nocí
polopenze

 

od 8 700 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.