relaxační a wellness pobyty

Horní Lomná / Beskydy

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Horní Lomná / Beskydy
Horní Lomná / Beskydy / Wellness hotel Pod Kyčmolem ****
Zvýhodněný wellness pobyt ve všední dny pro všechny zamilované. Pojeďte si to užít do Beskyd, Wellness hotelu Pod Kyčmolem **** s polopenzí na tři dny. Láhev sektu na pokoj, bylinková koupel pro dvě osoby a masáž. K tomu přidáme vstup do wellness centra, fitness a 1 hodinu bowlingu.

Cena zahrnuje

Horní Lomná / Beskydy / Wellness hotel Pod Kyčmolem ****
Pánové, specialitka pro Vás. Zvýhodněný pivní pobyt v Beskydech, Wellness hotelu Pod Kyčmolem ****. Pobyt obsahuje dvě noci s polopenzí a hlavně degustaci piva Lomňan, sladovou koupel v dřevěných kádích, regenerační zábal z kvasnic na nohy, prohlídku pivovárku a také vstup do wellness centra.

Cena zahrnuje

Horní Lomná / Beskydy / Wellness hotel Pod Kyčmolem ****

Pobyt pro seniory 50+

4 dny / 3 noci / polopenze
Wellness pobyt určený pro starší osoby padesáti let v Beskydech. Wellness hotel Pod Kyčmolem **** Vás zve na čtyřdenní pobyt s polopenzí, masážemi a volným vstupem do wellness centra a fitness. Zahrát si můžete bowling (1 hodina v ceně) a denně dostanete kávu se zákuskem v lobby baru.

Cena zahrnuje

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.