relaxační a wellness pobyty

Harrachov

Dnes jedno z nejhezčích středisek zimních sportů a rekreace v Čechách vzniklo v 17. století jako ves Dörfl. V 18. století byla obec přejmenována podle majitelů místního panství na Harrachov.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Harrachov
Harrachov / Hotel Svornost ***

Krátký relax

4 dny / 3 noci / polopenze
Úžasný čtyřdenní pobyt v Harrachově, hotel Svornost *** s wellness programem. Během pobytu Vás čeká perličková koupel, částečná aroma masáž a rašelinový zábal. Také máte volný vstup do bazénu a fitness. Nejdříve však při příjezdu dostanete košík ovoce na pokoj. V ceně je zahrnuta polopenze.

Cena zahrnuje

Harrachov / Hotel Svornost ***

Odpočinek v Krkonoších

5 dní / 4 noci / polopenze
Pojeďte si odpočinout na pět dní do Harrachova, hotel Svornost *** s polopenzí. Nejdříve si s Vámi pohovoří personál wellness centra aby zhodnotil obtíže, od kterých Vám mohou pomoci a pak následuje šest wellness procedur. Během pobytu můžete také navštěvovat bazén a fitness.

Cena zahrnuje

Harrachov / Hotel Svornost ***

Uvolnění Svornost

6 dní / 5 nocí / polopenze
Uvolněte se prosím a vychutnejte si šestidenní pobyt v Krkonoších. Harrachova, hotel Svornost *** s polopenzí Vás zve na wellness pobyt s automatickou podvodní masáží, uhličitou koupelí, exygenoterapií a Kneippovou koupelí. K tomu máte i volný vstup do bazénu a fitness a 1x billiard.

Cena zahrnuje

Harrachov / Hotel Svornost ***

Wellness týden

8 dní / 7 nocí / polopenze
Týdenní wellness dovolená v Harrachově, hotel Svornost s polopenzí. Nejvíce Vás jistě nadchne osm lázeňských procedur, kterých se budete účastnit po konzultaci s vyškoleným personálem wellness centra. Během pobytu dostanete i jedenkrát oběd a kávu s koláčem. Denně můžete chodit do bazénu a fitness.

Cena zahrnuje

Harrachov / Hotel Svornost ***

Lázeňský pobyt 7 nocí

8 dní / 7 nocí / polopenze
Lázeňský pobyt mimo lázně? Ano to je pobyt v Krkonošském hotelu Svornost ***, který se nachází v Harrachově. Týdenní pobyt s polopenzí a s deseti lázeňskými procedurami, které po konzultaci určí personál wellness centra. Využít můžete i volného vstupu do bazénu a fitness a vstupenku do sklárny.

Cena zahrnuje

Harrachov

Provozování zimních sportů zde má letitou tradici. Již v roce 1908 zde byl založen Spolek zimních sportů a v roce 1923 se v Harrachově konaly první mezinárodní závody v klasických disciplínách. Od roku 1990 dochází k prudkému rozvoji cestovního ruchu, výrazně se zlepšila infrastruktura města, přibyla bobová dráha a byla zrekonstruována lanová dráha na Čertovu horu (1020 m n.m.).

Wellness hotel Svornost, který je obsažen v naší nabídce, Vás jistě přiláká širokou paletou wellness programů, z nichž nejoblíbenější je Wellness týden.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0