relaxační a wellness pobyty

Česká republika

Schrothovy léčebné lázně v Dolní Lipové jsou malebným místem na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor v samotném centru oblíbené turistické oblasti. Tradiční lázeňská léčebně rehabilitační péče, dnes již moderního lázeňského zařízení, je zachována. Je založena na využití přírodních léčivých klimatických podmínek, unikátních lipovských bylinných směsí v kombinaci s klasickými a nejmodernějšími léčebnými a rehabilitačními metodami. Je zaměřena převážně na léčbu neinfekčních kožních chorob (především lupénky), nemocí z poruch látkové výměny a nemocí dýchacího ústrojí.

Blízké okolí lázní nabízí velké množství turistických tras a cyklostezek, které začínají přímo v areálu lázní, v zimním období i velké množství lyžařských středisek (již 300 m od areálu) a běžeckých tratí. Za zmínku rozhodně stojí krásné jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, místní mini zoo - Faunapark v Lipové, Přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně (jeden ze 7 divů ČR), zámek Javorník a mnoho jiných zajímavých míst.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0