Poprad - akční slevy na wellness pobyty (12.11.2018 - 18.11.2018)

Dovolujeme si představit Vám širokou nabídku akčních slev na relaxační, wellness a víkendové pobyty v lázních a wellness hotelích.

Miniwellness pobyt

3 dny / 2 noci / polopenze
Třídenní víkendový wellness pobyt, který si opravdu užijete. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze dvou hotelů s polopenzí. V ceně pobytu je zahrnut volný vstup do aquaparku a Fire & Water Wellness & Spa s termálními bazény, saunami a různými vodními atrakcemi, 50m bazénem a termálními bazény.

Cena zahrnuje

Wellness dny

6 dní / 5 nocí / polopenze
Rádi se bavíte, plavete, saunujete? Pak je zde pro Vás šestidenní pobyt v Popradu. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze dvou hotelů s polopenzí a pak již můžete využívat volného vstupu do úžasného aquaparku a Fire & Water Wellness & Spa centra s bazény, vodními atrakcemi, saunami atd.

Cena zahrnuje

Wellness týden

8 dní / 7 nocí / polopenze
A proč nestrávit dovolenou mezi vodou a horami? To je týdenní nabídka pobytů v Popradu s volným vstupem do aquaparku a Fire & Water Wellness & Spa s termálními venkovními i vnitřními bazény, saunový svět, 3D laser show, krytý bazén 50m, rodinné bazény Mayská pyramida atd. V ceně je polopenze.

Cena zahrnuje

Wellness pobyt

4 dny / 3 noci / polopenze
Slovensko, Poprad vstupní brána do Vysokých Tater Vás zve na wellness čtyřdenní pobyt. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze dvou hotelů s polopenzí. A pak Vás čeká volný vstup do aquaparku a Fire & Water Wellness & Spa s termálními bazény, plaveckým 50m dlouhým bazénem, saunami atd.

Cena zahrnuje

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0