Patince - akční slevy na wellness pobyty (09.12.2019 - 15.12.2019)

Dovolujeme si představit Vám širokou nabídku akčních slev na relaxační, wellness a víkendové pobyty v lázních a wellness hotelích.

Wellness Aqua 4

5 dní / 4 noci / polopenze
Zregenerujte svůj organismus a načerpejte novou energii díky blahodárným účinkům termální vody a nabídce wellness procedur – termický zábal, klasická masáž, čokoládové ošetření, uvolňující levandulovou koupel, kosmetické ošetření

Cena zahrnuje

Wellness Aqua

3 dny / 2 noci / polopenze
Zregenerujte svůj organismus a načerpejte novou energii díky blahodárným účinkům termální vody a nabídce wellness procedur – termický zábal, klasická masáž

Cena zahrnuje

Wellness senior 3

4 dny / 3 noci / polopenze
Máte rádi termální vodu? A je Vám více jak 55 let? Pojeďte si užít tento pobyt do Wellness hotelu Patince. Kromě volných vstupů do bazénu, saun a fitness si užijete i 3 wellness procedury a spoustu dalšího.

Cena zahrnuje

Wellness weekend

3 dny / 2 noci / polopenze
Dopřejte si pohodový víkend plný wellnessu v termální vodě s blahodárnými účinky na pohybové ústrojí a načerpejte tak pozitivní energii a sílu do nového týdne díky našim procedurám.

Cena zahrnuje

Wellness senior 4

5 dní / 4 noci / polopenze
Máte rádi termální vodu? A je Vám více jak 55 let? Pojeďte si užít pětidenní pobyt do Wellness hotelu Patince. Kromě volných vstupů do bazénu, saun a fitness si užijete i 4 wellness procedury a spoustu dalšího.

Cena zahrnuje

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0