Modra - akční slevy na wellness pobyty (12.11.2018 - 18.11.2018)

Dovolujeme si představit Vám širokou nabídku akčních slev na relaxační, wellness a víkendové pobyty v lázních a wellness hotelích.

In vino veritas

3 dny / 2 noci / snídaně
Máte rádi dobré víno? Pojeďte okoštovat na Slovensko do Malých Karpat hotel Pod Lipou ****. Třídenní pobyt se snídaní a s jednou wine & pairing pětichodovou večeří doplněnou vzorky vína. Navíc je v ceně zahrnuta okružní jízda po třech vinařství s degustací a jeden vstup do lanového centra.

Cena zahrnuje

Třídenní romantický wellness pobyt v Malých Karpatech na Slovensku. Hotel Pod Lipou **** Vám naservíruje lahev sektu Pinot s jahodami na pokoj, romantickou pětichodovou CHEF večeři při svíčkách, celotělovou masáž olejem pro ženu a lávovými kameny pro muže. Romanticky budete mít vyzdoben i pokoj.

Cena zahrnuje

Pánská jízda

2 dny / 1 noc / snídaně
Pánové? Tak toto byste si neměli nechat ujít. Dvoudenní pobyt Na Slovensku v Modra, hotel Pod Lipou ****. Čeká Vás ochutnávka koňaků, rumů, cigaret pro uzavřenou skupinu, půlnoční občerstvení slovenské šunky, uzeniny, sušená rajčata, olivy, mini tataráčky. Slevy na wellness, společenské hry atd.

Cena zahrnuje

Relax v přírodě

3 dny / 2 noci / polopenze
Slovensko, Modra, hotel Pod Lipou **** Vás zve na relax v přírodě. Třídenní wellness pobyt. V ceně je zahrnuta polopenze, denní využití sportoviště dle vlastního výběru na dvě hodiny (fotbal, basket, tenis, beach, petanque), volný vstup do venkovního bazénu (červen – září). Sleva 20% na masáže.

Cena zahrnuje

Dámská jízda

3 dny / 2 noci / snídaně
Jízda pro dámy! Celotělový peeling, olejová masáž, masáž tváře nebo chodidel, ošetření pokožky balzámem, řízená degustace vín, jedna pětichodová večeře, koktejl dle vlastního výběru, dvě snídaně formou bufetu a ochutnávka slovenských bio sýrů. Kde? Na Slovensku v Malých Karpatech, hotel Pod Lipou.

Cena zahrnuje

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0