Modra - akční slevy na wellness pobyty (17.9.2018 - 23.9.2018)

Dovolujeme si představit Vám širokou nabídku akčních slev na relaxační, wellness a víkendové pobyty v lázních a wellness hotelích.

Relax v přírodě

3 dny / 2 noci / polopenze
Slovensko, Modra, hotel Pod Lipou **** Vás zve na relax v přírodě. Třídenní wellness pobyt. V ceně je zahrnuta polopenze, denní využití sportoviště dle vlastního výběru na dvě hodiny (fotbal, basket, tenis, beach, petanque), volný vstup do venkovního bazénu (červen – září). Sleva 20% na masáže.

Cena zahrnuje

Dámská jízda

3 dny / 2 noci / snídaně
Jízda pro dámy! Celotělový peeling, olejová masáž, masáž tváře nebo chodidel, ošetření pokožky balzámem, řízená degustace vín, jedna pětichodová večeře, koktejl dle vlastního výběru, dvě snídaně formou bufetu a ochutnávka slovenských bio sýrů. Kde? Na Slovensku v Malých Karpatech, hotel Pod Lipou.

Cena zahrnuje

Pánská jízda

2 dny / 1 noc / snídaně
Pánové? Tak toto byste si neměli nechat ujít. Dvoudenní pobyt Na Slovensku v Modra, hotel Pod Lipou ****. Čeká Vás ochutnávka koňaků, rumů, cigaret pro uzavřenou skupinu, půlnoční občerstvení slovenské šunky, uzeniny, sušená rajčata, olivy, mini tataráčky. Slevy na wellness, společenské hry atd.

Cena zahrnuje

Třídenní romantický wellness pobyt v Malých Karpatech na Slovensku. Hotel Pod Lipou **** Vám naservíruje lahev sektu Pinot s jahodami na pokoj, romantickou pětichodovou CHEF večeři při svíčkách, celotělovou masáž olejem pro ženu a lávovými kameny pro muže. Romanticky budete mít vyzdoben i pokoj.

Cena zahrnuje

In vino veritas

3 dny / 2 noci / snídaně
Máte rádi dobré víno? Pojeďte okoštovat na Slovensko do Malých Karpat hotel Pod Lipou ****. Třídenní pobyt se snídaní a s jednou wine & pairing pětichodovou večeří doplněnou vzorky vína. Navíc je v ceně zahrnuta okružní jízda po třech vinařství s degustací a jeden vstup do lanového centra.

Cena zahrnuje

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0