Györ - akční slevy na wellness pobyty (22.10.2018 - 28.10.2018)

Dovolujeme si představit Vám širokou nabídku akčních slev na relaxační, wellness a víkendové pobyty v lázních a wellness hotelích.
Zaplaťte tři noci a spěte čtyři noci. To je nabídka Maďarských lázní Györ, hotelu Rába City Center *** se snídaněmi. Hotel se nachází přímo v historickém barokním centru města uprostřed pulzujícího života Györu. Dále můžete využít neomezený vstup do finské sauny a fitness v hotelu.

Cena zahrnuje

Krátké zastavení v Maďarských lázních Györ je ideální pro dobití „baterek“. Třídenní pobyt v Hotel Rába City Center *** se snídaněmi a neomezeným využitím finské sauny a fitness v hotelu, Vám pomůže nalézt ztracenou energii všedních dnů a odpočinout si od starostí, které v pracovní dny máte.

Cena zahrnuje

Víkend v Györu

3 dny / 2 noci / snídaně
Třídenní víkendový wellness pobyt v Maďarských lázních Györ, Hotel Rába City Center *** se snídaní, je ideálním pro Váš krátký víkendový odpočinek. V ceně pobytu máte navíc neomezené využití finské sauny a fitness v hotelu. Nástupní den na tento pobyt je výhradně pátek.

Cena zahrnuje

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0